Katalogový list č. ELKAOS1964409
| Název: | Jednožilový vodič ÖLFLEX HEAT 125 SC 1X0,5 GNYE zelená/žlutá LAPP 1232000 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1964409 |
| EAN: | 3332746250737 |
| Kód dodavatele: | 1232000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 0,5 mm2 |
| Napětí U: | 500 V |
| Napětí U0: | 300 V |
| Třída vodiče: | Třída 5 = flexibilní |
| Olejiodolné.: | ne |
| Vnější průměr cca: | 2,2 mm |
| Třída tvorby kouře: | s1 |
| Třída reakce na oheň: | Dca |
| Povrch vodiče: | pocínované |
| Třída kyselosti: | a1 |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ano |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Barva žíly: | zelená/žlutá |
| Produktová řada: | OLFLEX HEAT 125 SC |
| Hmotnost: | 8 kg/km |