Katalogový list č. ELKAOS1962462
| Název: | Enkodérový kabel ÖLFLEX SERVO 728 CY (10x0,14+2x0,5) LAPP 1020100 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1962462 |
| EAN: | 3634194363091 |
| Kód dodavatele: | 1020100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Značení žily: | barva |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 0,5 mm2 |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Stínění: | ano |
| Vnější průměr cca: | 7 mm |
| Počet žil: | 10 |
| Povrch vodiče: | pocínované |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | zelená |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Specifikace izolace žíly: | polypropylen |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Velikost AWG.: | jiné |
| Napětí U: | 30 V |
| Stínění nad svazkem: | opletení |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | OLFLEX SERVO 728 CY |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-70 °C |
| Hmotnost: | 84 kg/km |