Katalogový list č. ELKAOS1961683
| Název: | Připojovací kabel ÖLFLEX HEAT 350 MC 2X1 LAPP 0091375 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1961683 |
| EAN: | 3528159459267 |
| Kód dodavatele: | 0091375 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Stínění: | ne |
| Značení žily: | barva |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 1 mm2 |
| Počet žil: | 2 |
| Třída vodiče: | Třída 5 = flexibilní |
| Olejiodolné.: | ne |
| Vnější průměr cca: | 7,8 mm |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Stínění nad svazkem: | bez |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Napětí U: | 400 V |
| Barva vnějšího pláště: | bílá |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ne |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | jiné |
| Specifikace izolace žíly: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Povrch vodiče: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ano |
| Produktová řada: | OLFLEX HEAT 350 MC |
| Splétaný prvek: | jiné |
| Hmotnost: | 75 kg/km |
| Napětí U0: | 230 V |
| Přípustná teplota, pevně: | -50-350 °C |