Katalogový list č. ELKAOS1961680
| Název: | Jednožilový vodič ÖLFLEX HEAT 350 SC 1X25 LAPP 0091359 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1961680 |
| EAN: | 3630082075886 |
| Kód dodavatele: | 0091359 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Barva žíly: | bílá |
| Třída vodiče: | Třída 5 = flexibilní |
| Olejiodolné.: | ne |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 25 mm2 |
| Vnější průměr cca: | 9,5 mm |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Napětí U: | 400 V |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ne |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Povrch vodiče: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Produktová řada: | OLFLEX HEAT 350 SC |
| Hmotnost: | 300 kg/km |
| Napětí U0: | 230 V |