Katalogový list č. ELKAOS1960625
| Název: | Počítačový kabel UNITRONIC RE-2Y(ST)YV PIMF 8X2X0,5 BK LAPP 0032450 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1960625 |
| EAN: | 3394922900843 |
| Kód dodavatele: | 0032450 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 0,5 mm2 |
| Třída vodiče: | Třída 2 = lanko |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Třída reakce na oheň: | Eca |
| Značení žily: | bez |
| Počet žil: | 16 |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Povrch vodiče: | holé |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Stínění nad svazkem: | fólie |
| Stínění nad spleteným prvkem: | fólie |
| Barva vnějšího pláště: | černá |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Kategorie: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Specifikace izolace žíly: | polyethylen PE |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Vnější průměr cca: | 14,4 mm |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-50 °C |
| Splétaný prvek: | jiné |
| Spletení: | vrstvy |
| Hmotnost: | 261 kg/km |