Katalogový list č. ELKAOS1959577
| Název: | Nízkofrekvenční datový kabel UNITRONIC LiYY A 5X22AWG/7 LAPP 0022605 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1959577 |
| EAN: | 3008069064343 |
| Kód dodavatele: | 0022605 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Značení žily: | barva |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 0,34 mm2 |
| Izolace žíly: | PVC |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Vnější průměr cca: | 5,9 mm |
| Počet žil: | 5 |
| Povrch vodiče: | pocínované |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Velikost AWG.: | 22 |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Stínění nad svazkem: | bez |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Hmotnost: | 52 kg/km |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Kategorie: | jiné |
| Specifikace izolace žíly: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Barva vnějšího pláště: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | UNITRONIC LiYY A |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-70 °C |
| Splétaný prvek: | jiné |
| Spletení: | vrstvy |