Katalogový list č. ELSVOS1957378
| Název: | Inverter LED 2,5W 3h 50-180VDC PANLUX PN35900015 |
|---|---|
| Značka: | Panlux |
| Kód: | ELSVOS1957378 |
| EAN: | 8595216633149 |
| Kód dodavatele: | PN35900015 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Třída ochrany: | II |
| Šířka: | 158 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Délka: | 21 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Provozní čas: | 3 h |
| Výkon: | 2,5 W |
| Kapacita baterie (C10 při 20°C): | 3 Ah |