Katalogový list č. ELSVOS1956805
| Název: | Pohybové čidlo PIR SENSOR 42 GREENLUX GXSI021 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1956805 |
| EAN: | 8592660154558 |
| Kód dodavatele: | GXSI021 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 1200 W |
| Úhel snímání: | 160 ° |
| Zpožděné vypnutí: | 900 s |
| Max. přední dosah: | 9 m |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3-2000 lx |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |
| Optimální montážní výška: | 1-1,8 m |