Katalogový list č. ELSVOS1956804
| Název: | Pohybové čidlo PIR SENSOR 16 B GREENLUX GXSE019 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1956804 |
| EAN: | 8592660154565 |
| Kód dodavatele: | GXSE019 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 76 mm |
| Výška: | 63 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 1200 W |
| Úhel snímání: | 360 ° |
| Zpožděné vypnutí: | 900 s |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3-2000 lx |
| Max. přední dosah: | 12 m |
| Optimální montážní výška: | 1,8-2,5 m |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |