Katalogový list č. ELSVOS1956794
| Název: | Pohybové čidlo HF k vestavbě SENSOR HF 71 GREENLUX GXHF020 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1956794 |
| EAN: | 8592660154589 |
| Kód dodavatele: | GXHF020 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 37 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Max. spínací výkon: | 1200 W |
| Úhel snímání: | 360 ° |
| Max. přední dosah: | 15 m |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |
| Zpožděné vypnutí: | 720 s |