Katalogový list č. ELSVOS1922530
| Název: | FL3 1200, 4000K, 160lm/W, 90° |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922530 |
| EAN: | 8595698340429 |
| Kód dodavatele: | 8595698340429 |
| Recyklační poplatek: | 12,26 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Mechanická ochrana: | IK09 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Délka: | 1001 mm |
| Nominální napětí.: | 100-240 V |
| Max. výkon systému: | 1200 W |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,95 |
| Výška/hloubka: | 277 mm |
| Účinnost svítidla.: | 160 lm/W |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-60 °C |
| Světelný tok: | 192000 lm |
| Šířka: | 579 mm |