Katalogový list č. ELSVOS1922498
| Název: | FL2 120, 10°, 4000K, 120lm/W |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922498 |
| EAN: | 8594046225906 |
| Kód dodavatele: | 8594046225906 |
| Recyklační poplatek: | 4,85 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Mechanická ochrana: | IK09 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 324 mm |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Max. výkon systému: | 120 W |
| Nominální napětí.: | 100-240 V |
| Délka: | 291 mm |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek 10 až 20 ° |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,95 |
| Výška/hloubka: | 219 mm |
| Účinnost svítidla.: | 120 lm/W |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-60 °C |
| Světelný tok: | 14400 lm |