Katalogový list č. ELSVOS1922486
| Název: | FL1 240, 4500K, 130lm/W, 75° |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922486 |
| EAN: | 8595698340740 |
| Kód dodavatele: | 8595698340740 |
| Recyklační poplatek: | 4,85 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 319 mm |
| Teplota barvy.: | 4500 K |
| Délka: | 295 mm |
| Max. výkon systému: | 240 W |
| Nominální napětí.: | 100-240 V |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek 40 až 80 ° |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,95 |
| Výška/hloubka: | 274 mm |
| Účinnost svítidla.: | 130 lm/W |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-60 °C |
| Světelný tok: | 31200 lm |