Katalogový list č. ELSVOS1922476
| Název: | FL1 50, 75°, 4500K, 160lm/W |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922476 |
| EAN: | 8594046226545 |
| Kód dodavatele: | 8594046226545 |
| Recyklační poplatek: | 4,85 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Šířka: | 102 mm |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Délka: | 242 mm |
| Teplota barvy.: | 4500 K |
| Světelný tok: | 8000 lm |
| Max. výkon systému: | 50 W |
| Nominální napětí.: | 100-240 V |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek 40 až 80 ° |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,95 |
| Účinnost svítidla.: | 160 lm/W |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-60 °C |
| Výška/hloubka: | 196,5 mm |