Katalogový list č. ELSVOS1922475
| Název: | FL1 50, 120°, 4500K, 140lm/W |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922475 |
| EAN: | 8594046229980 |
| Kód dodavatele: | 8594046229980 |
| Recyklační poplatek: | 4,85 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Šířka: | 102 mm |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Délka: | 242 mm |
| Světelný tok: | 7000 lm |
| Teplota barvy.: | 4500 K |
| Max. výkon systému: | 50 W |
| Nominální napětí.: | 100-240 V |
| Vyzařovací úhel.: | paprsek > 80 ° |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,95 |
| Účinnost svítidla.: | 140 lm/W |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-60 °C |
| Výška/hloubka: | 196,5 mm |