Katalogový list č. ELSVOS1922330
| Název: | GLS 6 - 800, 4000K, IP65, IK10, 180° |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922330 |
| EAN: | 8595698340559 |
| Kód dodavatele: | 8595698340559 |
| Recyklační poplatek: | 4,85 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Šířka: | 120 mm |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Délka: | 120 mm |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Vyzařovací úhel.: | rozptýlený paprsek |
| Max. výkon systému: | 6 W |
| Výška/hloubka: | 800 mm |
| Nominální napětí.: | 110-240 V |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,95 |
| Světelný tok: | 294 lm |