Katalogový list č. ELSVOS1922328
| Název: | ST 40C svítidlo LED |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922328 |
| EAN: | 8594046224923 |
| Kód dodavatele: | 8594046224923 |
| Recyklační poplatek: | 4,85 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Index podání barev (CRI): | 70-79 |
| Šířka: | 124 mm |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Výška/hloubka: | 99 mm |
| Délka: | 307 mm |
| Max. výkon systému: | 40 W |
| Účinnost svítidla: | 110 lm/W |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-60 °C |
| Nominální napětí.: | 90277 V |