Katalogový list č. ELSVOS1922324
| Název: | ST 35VENEGA,2700K,105lm/w,540lens,progra |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922324 |
| EAN: | 8595698341365 |
| Kód dodavatele: | 8595698341365 |
| Recyklační poplatek: | 5,70 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Mechanická ochrana: | IK10 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 2700 K |
| Max. výkon systému: | 35 W |
| Účinnost svítidla: | 105 lm/W |
| Délka: | 681 mm |
| Nominální napětí.: | 120-277 V |
| Průměr: | 514 mm |
| Materiál krytu: | tvrzené sklo |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-45 °C |