Katalogový list č. ELSVOS1922217
| Název: | ST 60LU,3000K,120lm/W,609lens,programmab |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922217 |
| EAN: | 8594046226132 |
| Kód dodavatele: | 8594046226132 |
| Recyklační poplatek: | 5,70 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Mechanická ochrana: | IK09 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Teplota barvy.: | 3000 K |
| Šířka: | 307 mm |
| Výška/hloubka: | 108 mm |
| Světelný tok: | 7200 lm |
| Max. výkon systému: | 60 W |
| Účinnost svítidla: | 120 lm/W |
| Nominální napětí.: | 100-240 V |
| Délka: | 697 mm |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,95 |
| Materiál krytu: | tvrzené sklo |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-50 °C |