Katalogový list č. ELSVOS1922149
| Název: | ST 60NU,4000K,130lm/W,599lens |
|---|---|
| Značka: | Sinclair |
| Kód: | ELSVOS1922149 |
| EAN: | 8595698341020 |
| Kód dodavatele: | 8595698341020 |
| Recyklační poplatek: | 4,85 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP66 |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Mechanická ochrana: | IK08 |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 270 mm |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Výška/hloubka: | 94 mm |
| Délka: | 715 mm |
| Světelný tok: | 7800 lm |
| Max. výkon systému: | 60 W |
| Účinnost svítidla: | 130 lm/W |
| Vhodné pro vrchní velikost: | 60 mm |
| Nominální napětí.: | 100-240 V |
| Faktor výkonu (účiník): | 0,9 |
| Jmenovitá okolní teplota: | -40-50 °C |