Katalogový list č. ELSVOS1922010
| Název: | REAL PRES SENSOR HF 103 GREENLUX GXSI020 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1922010 |
| EAN: | 8592660153445 |
| Kód dodavatele: | GXSI020 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Úhel snímání: | 360 ° |
| Max. přední dosah: | 6 m |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3-2000 lx |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |
| Zpožděné vypnutí: | 720 s |