Katalogový list č. ELSVOS1922008
| Název: | Pohybové čidlo PIR SENSOR 70 W GREENLUX GXSE003V2 |
|---|---|
| Značka: | Greenlux |
| Kód: | ELSVOS1922008 |
| EAN: | 8592660148366 |
| Kód dodavatele: | GXSE003V2 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Úhel snímání: | 180 ° |
| Zpožděné vypnutí: | 900 s |
| Hodnota svítivosti odezvy: | 3-2000 lx |
| Max. přední dosah: | 12 m |
| Teplota okolí: | -20-40 °C |