Katalogový list č. ELOSOS1905905
| Název: | Krimpovací vložka EPIC H-DD 72 BCM 1-72 FEMALE INSERT LAPP 11286200 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1905905 |
| EAN: | 2050000875625 |
| Kód dodavatele: | 11286200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Počet pólů: | 72 |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Jmenovitý proud In: | 8,5 A |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |
| Počet napájecích kontaktů: | 72 |