Katalogový list č. ELSVOS1881303
| Název: | CD4000, 1280x155mm, 2x LED 957, priz. kr |
|---|---|
| Značka: | Modus |
| Kód: | ELSVOS1881303 |
| EAN: | 8596099160661 |
| Kód dodavatele: | CD4000MKN5/DI/ND/90 |
| Recyklační poplatek: | 14,50 Kč |
| Barva tělesa: | bílá |
| Typ napětí: | AC |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Šířka: | 155 mm |
| Třída ochrany: | I |
| Stmívatelné: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 2 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Výška/hloubka: | 40 mm |
| Materiál krytu: | strukturovaný plast |
| Délka: | 1280 mm |
| Světelný tok: | 3600 lm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Světelný výstup: | přímo/nepřímé |
| Rozložení světla: | symetrické |
| Včetně závěsu: | ano |
| Max. výkon systému: | 31 W |
| Včetně předřadníku: | ano |
| Vhodné pro monitor. pracoviště: | ano |
| Předřadník: | proudový LED driver |
| Světelný zdroj: | LED měnitelný |
| Teplota barvy.: | 5700-5700 K |
| Index podání barev (CRI): | 90-100 |
| Délka závěsu: | 150-2000 mm |
| Produktová řada: | CD |