Katalogový list č. ELSVOS1880742
| Název: | LED Prachotěsné svítidlo BALWIR 46W 4000K 6900lm IP65 BEMKO 115108 |
|---|---|
| Značka: | Bemko |
| Kód: | ELSVOS1880742 |
| EAN: | 2050000868900 |
| Kód dodavatele: | 115108 |
| Recyklační poplatek: | 7,00 Kč |
| Barva tělesa: | šedá |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 72 mm |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Výška/hloubka: | 61 mm |
| Délka: | 1480 mm |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP65 |
| Max. výkon systému: | 46 W |
| Produktová řada: | BALWIR |
| Typ produktu: | prachotěsné svítidlo |
| Místo instalace: | stěna/strop |
| Místo určení: | průmysl |
| Světelný tok: | 6900 lm |