Katalogový list č. ELSVOS1880741
| Název: | LED Prachotěsné svítidlo BALWIR 33W 4000K 4950lm IP65 BEMKO 115107 |
|---|---|
| Značka: | Bemko |
| Kód: | ELSVOS1880741 |
| EAN: | 2050000868894 |
| Kód dodavatele: | 115107 |
| Recyklační poplatek: | 7,00 Kč |
| Barva tělesa: | šedá |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 72 mm |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Výška/hloubka: | 61 mm |
| Délka: | 1180 mm |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP65 |
| Max. výkon systému: | 33 W |
| Produktová řada: | BALWIR |
| Typ produktu: | prachotěsné svítidlo |
| Místo instalace: | stěna/strop |
| Místo určení: | průmysl |
| Světelný tok: | 4950 lm |