Katalogový list č. ELSVOS1880740
| Název: | LED Prachotěsné svítidlo BALWIR 21W 4000K 3150lm IP65 BEMKO 115106 |
|---|---|
| Značka: | Bemko |
| Kód: | ELSVOS1880740 |
| EAN: | 5900280939760 |
| Kód dodavatele: | 115106 |
| Recyklační poplatek: | 7,00 Kč |
| Barva tělesa: | šedá |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Šířka: | 72 mm |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Teplota barvy.: | 4000 K |
| Výška/hloubka: | 61 mm |
| Světelný tok: | 3150 lm |
| Délka: | 590 mm |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP65 |
| Max. výkon systému: | 21 W |
| Produktová řada: | BALWIR |
| Typ produktu: | prachotěsné svítidlo |
| Místo instalace: | stěna/strop |
| Místo určení: | průmysl |