Katalogový list č. ELOSOS1878426
| Název: | Modul řízení ventilu MINI MCR-EX-SD-21-48-LP-PT PHOENIX CONTACT 2908811 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1878426 |
| EAN: | 4055626357584 |
| Kód dodavatele: | 2908811 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Spotřeba energie: | 1,7 W |
| Typ elektrického připojení: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Výška: | 109,81 mm |