Katalogový list č. ELOSOS1878423
| Název: | Oddělovací spínací zesilovač MINI MCR-EX-NAM-T PHOENIX CONTACT 2908807 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1878423 |
| EAN: | 4055626357553 |
| Kód dodavatele: | 2908807 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Spínací napětí: | 30 V |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Spotřeba energie: | 0,65 W |
| Výška: | 109,81 mm |
| Spínací proud: | 0,05 A |