Katalogový list č. ELOSOS1878421
| Název: | Oddělovací zesilovač napájení MINI MCR-EX-RPSS-I-I PHOENIX CONTACT 2908803 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1878421 |
| EAN: | 4055626362977 |
| Kód dodavatele: | 2908803 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Spotřeba energie: | 1,4 W |
| Výška: | 109,81 mm |