Katalogový list č. ELOSOS1878415
| Název: | Výstupní oddělovací zesilovač MINI MCR-2-IDS-I-I PHOENIX CONTACT 2905623 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1878415 |
| EAN: | 4046356995504 |
| Kód dodavatele: | 2905623 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Šířka: | 6,2 mm |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| Hloubka: | 119,2 mm |
| Provozní teplota: | -40-70 °C |
| Spotřeba energie: | 1,2 W |
| Napáj. napětí DC: | 19,2-30 V |
| Výška: | 109,81 mm |