Katalogový list č. ELOSOS1878115
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HBI12-DC375-2,0C2 PHOENIX CONTACT 1720098 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1878115 |
| EAN: | 4067923269873 |
| Kód dodavatele: | 1720098 |
| Recyklační poplatek: | 8,03 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Druh proudu: | DC |
| Nominální napětí: | 1000 V |
| Výška: | 140,25 mm |
| Hloubka: | 143,5 mm |