Katalogový list č. ELOSOS1877814
| Název: | Nabíjecí zásuvka elektromobilu CHARX T2HBI24-DC200-4,0M2 PHOENIX CONTACT 1649383 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877814 |
| EAN: | 4067923182745 |
| Kód dodavatele: | 1649383 |
| Recyklační poplatek: | 9,58 Kč |
| Šířka: | 108 mm |
| Druh proudu: | DC |
| Nominální napětí: | 1000 V |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Výška: | 140,25 mm |
| Hloubka: | 133,5 mm |