Katalogový list č. ELOSOS1877736
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny PV-FT-CM-C-4-400-RD PHOENIX CONTACT 1622607 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877736 |
| EAN: | 4055626048192 |
| Kód dodavatele: | 1622607 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 35 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Počet napájecích kontaktů: | 1 |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Povrch pouzdra: | jiné |
| Počet datových kontaktů: | 0 |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |