Katalogový list č. ELOSOS1877711
| Název: | Kontaktní vložka HC-B 10-EBUQ-2,5-OLOGO PHOENIX CONTACT 1605574 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877711 |
| EAN: | 4017918940775 |
| Kód dodavatele: | 1605574 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 10 |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,34-2,5 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Počet napájecích kontaktů: | 10 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Typ elektrického připojení: | posuvné připojení |
| Teplota okolí: | 125-125 °C |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,34-2,5 mm2 |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |