Katalogový list č. ELOSOS1877408
| Název: | Přístrojový konektor zpředu stěny SACC-E-M12FS-4CON-M16/3,0 1544866 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877408 |
| EAN: | 4046356118316 |
| Kód dodavatele: | 1544866 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Průřez žíly: | 0,34 mm2 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Délka kabelu: | 3 mm |
| Izolace žíly: | jiné |
| Teplota okolí: | 90-90 °C |
| Provozní teplota: | -25-90 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Typ zásuvného kontaktu, vnitřní: | bez |