Katalogový list č. ELOSOS1877211
| Název: | Horní díl pouzdra s dotykovým displejem ICS50-C122X12-D2,4-TRG-7035 VPE1 1525286 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877211 |
| EAN: | 4067923003934 |
| Kód dodavatele: | 1525286 |
| Recyklační poplatek: | 1,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Montáž na lištu: | ne |
| Číslo RAL: | 7035 |
| Výška: | 122,5 mm |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Šířka: | 50,1 mm |
| Hloubka: | 14,35 mm |