Katalogový list č. ELOSOS1877106
| Název: | Napájecí kabel SAC-6P- 5,0-PUR/S15FS PE PHOENIX CONTACT 1514500 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877106 |
| EAN: | 4063151978037 |
| Kód dodavatele: | 1514500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 6 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| S LED indikací: | ne |
| Jmenovité napětí: | 600 V |
| Barva pláště kabelu: | černá |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -50-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Vulkanizované: | ne |