Katalogový list č. ELOSOS1877080
| Název: | Kmenový kabel RCK-TGUM/BL12/15,0PUR-U PHOENIX CONTACT 1508310 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877080 |
| EAN: | 4017918889326 |
| Kód dodavatele: | 1508310 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 12 |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Délka kabelu: | 15 m |
| S LED indikací: | ne |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-90 °C |
| Vulkanizované: | ne |