Katalogový list č. ELOSOS1877078
| Název: | Osazená konektorová lišta IDC SAMPLE FR 1,27/68-FWL-11/P/0,1 1508272 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877078 |
| EAN: | 4063151969271 |
| Kód dodavatele: | 1508272 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Počet pólů: | 68 |
| Stupeň znečištění.: | 2 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Modulární rozteč kontaktů: | 1,27 mm |
| Modulární rozteč připojení: | 1,27 mm |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Úhlové připojení kontaktu/vodiče: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ připojení: | jiné |
| Jmenovitý proud In: | 1,4 A |
| Provozní teplota: | -55-125 °C |