Katalogový list č. ELOSOS1877058
| Název: | Propojovací kabel NBC-R4ACS/6,0-94F/OE PHOENIX CONTACT 1500352 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1877058 |
| EAN: | 4063151956776 |
| Kód dodavatele: | 1500352 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stíněný: | ano |
| Počet pólů: | 8 |
| Jmenovitý proud In: | 1,5 A |
| S LED indikací: | ne |
| Délka kabelu: | 6 m |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -20-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |