Katalogový list č. ELOSOS1876953
| Název: | Horní díl pouzdra BC 107,6 OT 0C0C0C0C GY7021 PHOENIX CONTACT 1480246 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876953 |
| EAN: | 4063151978341 |
| Kód dodavatele: | 1480246 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Montáž na lištu: | ne |
| Výška: | 89,7 mm |
| Číslo RAL: | 7021 |
| Typ prostoru: | uzavřené |
| Typ povrchu: | jiné |
| Hloubka: | 54,85 mm |
| Šířka: | 107,6 mm |