Katalogový list č. ELOSOS1876836
| Název: | Tiskárna s termosublimačním tiskem THERMOMARK PRIME 2.0 PHOENIX CONTACT 1472405 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876836 |
| EAN: | 4063151883140 |
| Kód dodavatele: | 1472405 |
| Recyklační poplatek: | 12,60 Kč |
| Šířka: | 224 mm |
| Výška: | 122 mm |
| Možnost připojení přes Wi-Fi: | ano |
| Hloubka: | 292 mm |