Katalogový list č. ELOSOS1876712
| Název: | Průchodka rozvaděče SACC-4FE-DSI-M12MSL/FSL-M16-GR PHOENIX CONTACT 1456298 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876712 |
| EAN: | 4063151846121 |
| Kód dodavatele: | 1456298 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 5 |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-85 °C |
| Teplota okolí: | 85-85 °C |
| Se závitem: | ano |
| Počet ovládacích kontaktů: | 5 |