Katalogový list č. ELOSOS1876693
| Název: | Průchozí svornice UT 1,5 PHOENIX CONTACT 1452265 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876693 |
| EAN: | 4063151840648 |
| Kód dodavatele: | 1452265 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Výška: | 48 mm |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Jmenovitý proud In: | 17,5 A |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ano |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ano |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,14-0,14 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | šroubové připojení |
| Hloubka: | 46,9 mm |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,14-1,5 mm2 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-0,75 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-1,5 mm2 |
| Materiál izolace tělesa: | jiné |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Šířka: | 4,15 mm |
| Provozní teplota: | -60-110 °C |