Katalogový list č. ELOSOS1876687
| Název: | Modul kontaktní vložky HC-M-42-CT-F PHOENIX CONTACT 1450937 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876687 |
| EAN: | 4063151850869 |
| Kód dodavatele: | 1450937 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 33 mm |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| Počet pólů: | 42 |
| Jmenovité napětí: | 150 V |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Typ kontaktu: | zásuvka |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,14-2,5 mm2 |
| Kategorie přepětí..: | III |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | stříbro |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,14-2,5 mm2 |
| Materiál kontaktu: | měď |
| Šířka: | 29,3 mm |
| Teplota okolí: | 125-125 °C |
| Výška: | 33,85 mm |
| Provozní teplota: | -40 -125 °C |