Katalogový list č. ELOSOS1876610
| Název: | Síťový kabel NBC-FSDBPS/0,35-93G/R4AC PHOENIX CONTACT 1422882 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876610 |
| EAN: | 4055626319223 |
| Kód dodavatele: | 1422882 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP67 |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Izolace žíly: | jiné |
| Teplota okolí: | 60-60 °C |
| Provozní teplota: | -10-60 °C |
| Délka kabelu: | 0,35 mm |
| S PE-připojením: | ne |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M12 |