Katalogový list č. ELOSOS1876563
| Název: | Síťový kabel NBC-R4AC/2,0-94B/R4RC PHOENIX CONTACT 1414428 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876563 |
| EAN: | 4055626058146 |
| Kód dodavatele: | 1414428 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ano |
| Počet pólů: | 8 |
| Délka kabelu: | 2 m |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | jiné |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -20-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |