Katalogový list č. ELOSOS1876541
| Název: | Systémový kabel sběrnice SAC-6P-MS/1,0-970/FS SCO PHOENIX CONTACT 1411524 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876541 |
| EAN: | 4046356933490 |
| Kód dodavatele: | 1411524 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 6 |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| S LED indikací: | ne |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Materiál povrchu kontaktu: | jiné |
| Materiál pláště kabelu: | jiné |
| Barva pláště kabelu: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -20-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |