Katalogový list č. ELOSOS1876540
| Název: | Přístrojový konektor zezadu stěny NBC-M12FSBP-PG9/0,3-93E/R4AC 1411335 |
|---|---|
| Značka: | Phoenix Contact |
| Kód: | ELOSOS1876540 |
| EAN: | 4046356933230 |
| Kód dodavatele: | 1411335 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 48 V |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65/IP67 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V2 |
| Délka kabelu: | 0,3 mm |
| Izolace žíly: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-80 °C |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| S PE-připojením: | ne |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M12 |